PIERWSZE SPOTKANIE

Każdy projekt rozpoczynamy od rozmowy. Moim celem jest dostosowanie wnętrza do potrzeb i oczekiwań Klienta. Podczas pierwszego spotkania omawiamy Państwa wymagania pod względem układu funkcjonalnego oraz estetyki, ulubionych kolorach i preferowanym stylu

INWENTARYZACJA

Kolejnym krokiem jest inwentaryzacja. Jest niezbędna do przeprowadzenia dalszych czynności projektowych. Dzięki niej mamy pełny obraz wnętrza.

UKŁAD FUNKCJONALNY

Po poznaniu Państwa potrzeb i na podstawie inwentaryzacji przygotowuję propozycje układu funkcjonalnego pomieszczeń. W tym momencie projektu powstają ewentualne zmiany w układzie ścian działowych. Ilość propozycji zależy od rozkładu pomieszczeń oraz konstrukcji budynku.

KONCEPCJA

Zatwierdzony przez Klienta układ funkcjonalny pozwala mi przejść do kolejnego etapu. Koncepcja przedstawiona jest w formie rzutów, widokach płaskich ścian oraz wstępnych widokach 3D. Ustawiam meble wybierając z tych istniejących lub projektuję je, by nadać wnętrzu bardziej spersonalizowany charakter i wykorzystać maksymalnie potencjał pomieszczenia.

PROJEKT TECHNICZNY

Po zaakceptowaniu koncepcji zaczynam pracę nad wizualizacją, szczegółami aranżacji oraz nad rysunkami technicznymi:

  • zmianami budowlanymi

  • rzutami sufitów

  • rzutami podłóg

  • oświetlenia, elektryki, wod -kan.

  • rozwinięcie ścian

  • szczegółowe wymiary mebli

Dokumentacja może być przesłana mailem w plikach pdf i jpg, lub sporządzona w formie papierowej.

 

 

Kontakt

RB Studio
Przemysłowa 21A, 22-400 Zamość
696 071 723
biuro.rbstudio@gmail.com
* – pola wymagane